Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Ярмарка вакансій та професій 23.10.2014

Сучасному виробництву – сучасні професійні кадри

23 жовтня 2014 року у КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Васильківським міськрайонним центром зайнятості проведено масовий інформаційний захід для учнів шкіл міста та району.

В заході взяли участь Васильківський міський голова Сабов С.О., виконуючий обов’язки голови Васильківської районної адміністрації Червенко Є.М., директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Мироненко Віта Сергіївна, директор Київського обласного центру зайнятості Білик Ю.П., представники відділу у справах сім’ї та молоді та служби у справах дітей Васильківської міської ради, 497 школярів загальноосвітніх шкіл міста та району.

В роботі заходу взяли участь 32 навчальних закладів різних форм акредитації з м. Києва та Київської області, м. Умань Черкаської області.

Учнями КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було представлено презентації своїх творчих робіт та проведено майстер-класи з професій: вишивальниця, штукатур, кухар та офіціант із використанням новітніх виробничих технологій.

Масовий захід був забезпечений папками з описом професій, буклетами з короткою характеристикою професій, інформацією про актуальність ринку праці Васильківського регіону та інформаційно-роз’яснювальною програмою щодо профорієнтації випускників ЗОШ.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.