Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Надання послуг

КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»
пропонує виробництво власної продукції
та пропозиції щодо надання послуг

1. Виробництво готових швейних та текстильних виробів

— Виготовлення вишиванок ( оздоблення із бісеру , вишивки гладдю, хрестиком)
— Виготовлення рушників, скатертин , серветок із нанесенням вишивки
— Вишивка різних малюнків ( за тематичним спрямуванням) Пошиття спец.одягу для сфери обслуговування ( халати, фартухи, спец. рукавиці для зварників , будівельників, обсуговуючого персоналу, тощо)
— Виготовлення постільної білизни різного призначення ( дитяча постіль, постіль евростилю)
— Пошиття штор,гардин
— Виготовлення скатертин та чохлів на стільці для готельно-ресторанного бізнесу

Виробництво готових швейних та текстильних виробів

Виробництво готових швейних та текстильних виробів

Виробництво готових швейних та текстильних виробів
(пошиття скатертин)

Виробництво готових швейних та текстильних виробів
(пошиття скатертин)

Виробництво готових швейних та текстильних виробів
(пошиття гардин та штор )

Виробництво готових швейних та текстильних виробів
(пошиття гардин та штор )

Виробництво готових швейних та текстильних виробів
(пошиття гардин та штор )

2. Виробництво зварних виробів

— Виготовлення решіток на вікна, двері
— Виготовлення підставок для вогнегасників, вазонів для квітів
— Виготовлення воріт, огорож та інших зварних конструкцій
— Виготовлення баків, урн для сміття
— Надання послуг щодо зварювальних робіт

Виробництво зварних виробів

Виробництво зварних виробів

Виробництво зварних виробів

3. Кейтерингові послуги та послуги громадського харчування

— обслуговування банкетів , фуршетів інших заходів
— випічка кулінарних виробів із тіста ( пиріжки , ватрушки , тощо)

Кейтерингові послуги та послуги громадського харчування

Кейтерингові послуги та послуги громадського харчування

Послуги громадського харчування

Кейтерингові послуги та послуги громадського харчування

4. Проведення ремонтних робіт

— Штукатурні роботи ( декоративна штукатурка , нанесення рідких шпалер, штукатурка стін та стелі, стяжка підлоги )
— Малярні роботи ( побілка, фарбування, поклейка обоїв )

Проведення ремонтних робіт

Наші контакти

Київська область
м.Васильків
вул.Декабристів, 39
індекс: 08600
E-mail: vasylkiv_licej@ukr.net
www.vasylkiv-licej.org

Останні новини

Вітаємо переможця фахової майстерності

22.03.2018
22 березня 2018 року на базі ДНЗ «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»  проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів та закладів вищої освіти за професією  «Електрозварник ручного зварювання». КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» представляв учень II курсу Шамрін Микита. Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур складався з виконання тестових завдань  і полягав у перевірці теоретичних знань з професії «Електрозварник ручного зварювання». Практичний тур проводився в навчальній майстерні. Він відповідав вимогам рівню кваліфікації «Електрозварника ручного зварюваннч 4 розряду» та передбачав виконання зварювальних робіт відповідно до сучасних тенденцій. Перед кожним учасником конкурсу стояло відповідальне завдання – довести, що саме він кращий у професії, та достойно представити свій навчальний заклад. Варто відзначити, що у конкурсі брали  участь титуловані третьокурсники. Під час конкурсу учасники продемонстрували високу професійну майстерність: вміння та навички застосовувати теоретичні знання на практиці, виконувати роботи з дотриманням технологічної послідовності, виробничої культури, правил безпеки праці та прийоми роботи з інструментом під час виконання завдань. По завершенні конкурсних завдань журі підбило підсумки, за результатами яких і були визначені переможці та призери Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрозварник ручного зварювання». Шамрін Микита за результатами двох турів зайняв 2 місце і був нагороджений дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком. Готували Микиту до участі у конкурсі майстер виробничого навчання Бишенко Володимир Васильович і викладач  спецдисциплін Чухаркова Валентина Олександрівна. Вітаємо Микиту з подоланням цієї сходинки на шляху становлення професійної майстерності та бажаємо йому успіхів у подальшому навчанні!          

Випускний у Васильківському професійному ліцеї

16.03.2018
16 березня 2018 року у Васильківському професійному ліцеї відбулося прекрасне свято. Зі стін закладу у самостійну професійну дорогу іде нова когорта будівельників. Молоді, талановиті, сповнені сил і енергії, вони стануть гідним поповненням великої родини професійних спеціалістів. На свято зібрались викладачі, випускники, батьки, рідні та друзі випускників. Урочиста частина розпочалася виконанням Державного Гімну України всіма присутніми. З напутнім словом звернулася до випускників директор КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Постоленко Людмила Миколаївна, побажала випускникам сповна скористатися знаннями, отриманими у стінах ліцею і йти у світ лише дорогами добра. А добро, яке робитимуть людям, хай повертається до них сторицею. Впродовж свята лунали теплі слова на адресу випускників, побажання їм успіхів у реалізації фахових знань та професійних звершень. Під оплески присутніх випускникам вручали дипломи. Святковий настрій створювала концертна програма, що була тепло сприйнята присутніми. Випускний вечір у Васильківському ліцеї відбувався в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за закладом, що за час навчання став для колишніх учнів другою домівкою. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось можливо і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти учнівського життя не забудуться ніколи. Від усього серця бажаємо випускникам здійснення найзаповітніших мрій, успіхів у кар’єрному зростанні та реалізації в усіх сферах життя. Пам’ятайте, що двері нашого навчального закладу завжди відкриті для зустрічі з нашими дорогими випускниками.