Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
АНОНСИ СІЧЕНЬ 2018

План роботи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» на січень 2018 року

1. Організаційні заходи

з/п Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Провести адміністративну нараду з питань виконання плану роботи у грудні та планування роботи у січні 02.01 Постоленко Л.М.  
2 Провести робочу нараду по підготовці до обласної виставки методичних розробок та електронних посібників педагогічних працівників «Калейдоскоп педагогічних ідей» 04.01 Постоленко Л.М.  
3 Видати наказ про:

— призначення стипендії на ІІ семестр 2017/2018 н.р.;

— проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2017/2018 н.р.

— результати перевірки ведення журналів обліку теоретичного і практичного навчання і журналів гурткової роботи;

— стан роботи щодо профілактики, попередження бездоглядності та правопорушень серед учнів ліцею;

— виконання навчальних програм за І семестр 2017/2018 н.р.

До 04.01

04.01

15.01

15.01

15.01

Твердохліб Ю.І.

Твердохліб Ю.І.

Бондар Г.В.

Бондар Г.В.,

Твердохліб Ю.І.

Бондар Г.В.

 
4 Затвердити:

— тематичні і поурочно-тематичні плани на ІІ семестр 2017/2018н.р.;

— план виховної роботи ліцею на ІІ семестр 2017/2018н.р.

10.01 Бондар Г.В.  
5 Підготувати звіт про успішність учнів у І семестрі 2017/2018н.р. 10.01 Бондар Г.В.  
6 Подати заявку про потребу у фахівцях До 10.01 Бондар Г.В.,

Кострубіцька Г.І.

 
7 Підготувати звіти роботи за І семестр 2017/2018 н.р. структурних підрозділів До 11.01 Бондар Г.В.,

Кострубіцька Г.І.,

Панченко Л.О.,

Леоненко І.П.,

Устименко А.В.,

Дармостук Л.С.,

Головачова М.І.

 
8 Підготувати листи-клопотання головам міськвиконкому, райдержадміністрації та відділам освіти щодо проведення профорієнтаційної роботи з учнями випускних класів шкіл міста та району 15.01 Бондар Г.В.,

Котлярова Н.Г.

 
9 Розробити профорієнтаційні заходи щодо виконання державного замовлення по прийому учнів у 2018 році До 15.01 Бондар Г.В.,

Тищук І.В.

 
10 Затвердити заходи про участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» — 2018 До 15.01 Богндар Г.В.,

Качкарда М.П.,

Тимощук І.В.

 
11 Сформувати і подати замовлення атестатів випускних груп 32, 33, 35 До 24.01 Богндар Г.В.,

Панченко Л.О.

 
12 Подати інформацію про виконання проходження медичного огляду учнями у Васильківському військкоматі 28.01 Бондар Г.В.  
13 Скласти і затвердити план роботи закладу на лютий 29.01 Бондар Г.В.  
14 Затвердити заходи щодо випуску та працевлаштування учнів 33 гр. Протягом місяця Бондар Г.В.,

Кострубіцька Г.І.,

Осадча М.І.

 
15 Пролонгація договорів оренди Протягом місяця Котлярова Н.Г.,

Сліпченко А.Т.

 

2. Теоретична підготовка

з/п Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Скласти розклад проведення контрольних робіт на ІІ семестр 2017/2018н.р. 04.01 – 11.01 Бондар Г.В.  
2 Затвердити тематично-поурочне планування з предметів загальноосвітнього, загально-професійного та професійно-теоретичного напрямків підготовки на ІІ семестр 2017/2018н.р. 15.01 Бондар Г.В.  

3. Професійно — практична підготовка

з/п

Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Затвердити перелік навчально-виробничих робіт на ІІ семестр 2017/2018н.р. з професій за рівнем кваліфікації 04.01 Бондар Г.В.,

Леоненко І.П.

 
2 Організувати проведення виробничої практики у гр. 22 професія «Електрозварник ручного зварювання», рівень кваліфікації ІІІ розряд 04.01-11.01 Бишенко В.В.  
3 Укласти договори про співпрацю з роботодавцями по всіх напрямках підготовки До

15.01

Котлярова Н.Г.  

4. Виховна робота

з/п Заходи Термін виконання Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Провести аналіз відвідування та пропуск уроків у групах за І семестр Протягом місяця Дармостук Л.С.  
2 Провести засідання комісії з профілактики правопорушень 16.01 Бондар Г.В.,

Дармостук Л.С.,

класні керівники

 
3 Провести загальноучнівську лінійку 24.01 Бондар Г.В.,

Дармостук Л.С.,

Тимощук І.В.

 
4 Провести засідання Ради лідерів учнівського самоврядування 25.01 Дармостук Л.С.,

Тимощук І.В.

 
  Виховні заходи:      
4.1 Провести бесіду «Грип та його профілактика» 17.01 Класні керівники  
4.2 Вшанувати день памяті жертв примусового вивезення населення до Німеччини (астарбайтерів) 18.01 Журавкова О.О.,

Головачова М.І.

 
4.3 Провести установчі збори в навчальних групах 17.01-18.01 Класні керівники  
4.4 Провести виховну годину «Компютерна залежність чи розвага» 20.01 Класні керівники  
4.5 Провести «Година Соборності» 22.01 Тимощук І.В.,

Головачова М.І.

 
4.6 Провести тренінгове заняття з учнями, у яких виявлено підвищений рівень агресивності 26.01 Дармостук Л.С.  
4.7 Вшанувати День пам’яті героїв під Крутами: «Герої Крут – урок сьогодення» 29.01 Журавкова О.О.,

Головачова М.І.

 
4.8 Рейд – перевірка «Урок» Протягом місяця Дармостук Л.С.,

Рада лідерів

 

5. Фізична підготовка

з/п

Зміст роботи Термін

виконання

Відповіда

льні

Відмітка

про виконання

1 Здати річний звіт з фізичної культури та спорту До 12.01 Бондар А.С.  
2 Провести змагання серед юнаків з баскетболу Протягом місяця Бондар А.С.  

6. Контроль за організацією навчально – виробничого процесу

з/п Предмет контролю Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1. Навчально-виробничий процес  
1 Підготовка до конкурсів професійної майстерності Протягом місяця Леоненко І.П.,

Кострубіцька Г.І.,

Устименко А.В.

 
2. Умови навчально–виробничого процесу  
1 Забезпечити контроль за станом техніки безпеки та безпеки життєдіяльності учнів та педагогів Протягом місяця Качкарда М.П.  
2 Забезпечити контроль за дотриманням норм і правил техніки безпеки на робочих місцях в період виробничої практики на підприємствахучнів групи 22 та групи 21, виробничого навчання гр. 35 Протягом місяця КострубіцькаГ.І.  
3 Забезпечити контроль за станом санітарно – гігієнічних умов приміщень ліцею Протягом місяця Бондао Г.В.,

Кострубіцька Г.І.,

Мойсеєнко І.В.,

Горяєва Л.Г.

 
4 Забезпечити контроль за санітарним станом території ліцею Протягом місяця Мойсеєнко І.В,

Дармостук Л.С.,

Рада лідерів

 

7. Методична робота

з/п Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Провести засідання МК профтехциклу:

1. Погодження поурочно – тематичних планів викладачів та переліку навчально – виробничих робіт з професій на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

2. Обговорення підсумків взаємовідвідування уроків викладачами та майстрами виробничого навчання за

І семестр 2017/2018 н.р.

3. Аналіз проведення відкритих уроків викладачами за І семестр 2017 — 2018 н.р.

4.Погодження графіку взаємовідвідування уроків майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін на ІІ семестр 2017 — 2018 н.р.

5. Звіт роботи МК профтехциклу за

І семестр 2017 /2018 н.р.

6. Коригування плану роботи МК на ІІ семестр 2017 /2018 н.р.

10.01 Постоленко Л.М.,

Бондар Г.В.

Леоненко І.П.

Леоненко І.П.

Бондар Г.В.

Кострубіцька А.І.

Леоненко І.П.

Леоненко І.П.

Леоненко І.П.

 
2 Провести засідання МК загальноосвітнього циклу:

1.Обговорення результатів семестрових контрольних робіт з навчальних предметів.

2. Підсумки проведення заходів до тижня історії та правознавства.

3. Підсумки проведення:

— ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із загальноосвітніх предметів;

— Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка;

— Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

4. Огляд періодики за 2017 рік

11.01 Постоленко Л.М.,

Бондар Г.В.

Бондар Г.В.

Панченко Л.О.,

Журавкова О.О.

Бондар Г.В.,

Стожок О.В.

Головачова М.І.

 
3 Провести відкритий урок з історії «Використання проектного методу в дослідженнях голодомору 1932-1933 рр» 18.01 Журавкова О.О.  
4 Підготувати матеріали до виставки методичних напрацювань педагогічних працівників, які використовуються у роботі прогресивний педагогічний досвід До

27.01

Бондар Г.В.,

Леоненко І.П.,

Панченко Л.О.,

Устименко А.В.

 

8. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

з/п

Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Проходження курсів підвищення кваліфікації вихователів гуртожитків 09.01-19.01 Ульянова А.Г.  
2 Проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів фізичної культури 09.01-02.02 Бондар А.С.  

9. Охорона праці

з/п

Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Контроль за станом дотримання теплового режиму Протягом

місяця

Мойсеєнко І.В.  
2 Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» — 2018 Протягом

місяця

Бондар Г.В.,

Качкарда М.П.,

Тимощук І.В.

 
3 Перевірка забезпеченості навчальних кабінетів та майстерень медичними аптечками та засобами пожежогасіння 31.01 Качкарда М.П.  

10. Удосконалення навчально-матеріальної бази

з/п

Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Провести ремонтні роботи у гуртожитку ліцею Протягом місяця Мойсеєнко І.В.,

Горяєва Л.Г.

 
2 Провести ремонтні роботи у майстерні «Кам’яних робіт» Протягом місяця Мойсеєнко І.В.,

Осадча М.І.

 

11.Професійно-орієнтаційна робота

з/п

Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Заходи щодо створення МТБ нових професій Протягом місяця Постоленко Л.М.,

Мойсеєнко І.В.

 

12.Фінансово-господарська та навчально-виробничадіяльність

з/п

Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Здача звітів:

«Звіт про заборгованість за бюджетними коштами» (Форма7м-загальний фонд та спеціальний фонд»;

«Дані про стан розрахунків по закладу за спожиті комунальні платежі»

«Звіт по заробітній платі»

До 03.01

03.01

05.01

Сліпченко А.Т.  
2 Розробити розрахунки до бюджету на 2018 рік До 28.01 Сліпченко А.Т.  
3 Розробити тарифікацію на 1 січня 2018 року До28.01 Сліпченко А.Т.  
4 Розробити штатний розпис на 1 січня 2018 року До 28.01 Сліпченко А.Т.  
5 Подати звіт по заробітній платі за січень 2018року в департамент освіти і науки КОДА 28.01 Сліпченко А.Т.  

13.Інформаційно-аналітична діяльність

з/п

Заходи Термін

виконання

Відповідальні Відмітка

про виконання

1 Розміщувати новини на веб-сайті ліцею:

відзначення Дня пам’яті героїв під Крутами

29.01 Дармостук Л.С.,

Бондар Г.В.,

Устименко А.В.,

Любич О.С.

 

Останні новини

День вишиванки

17.05.2018
Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, ліцею, школи чи садочка. Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  Леся Воронюк. У  КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» виникла ідея відсвяткувати День вишиванки, створивши виставку старовинної вишивки під назвою «Вишитий світ української душі». До цієї події долучились викладачі, учні і працівники нашого закладу. Виставку розмістили у фойє ліцею. Замайоріли різнобарв’ям кольорів, візерунків вишивані весільні сорочки 20 років ХХ століття, жіночі сорочки 30 років, родинні рушники, весільне придане, дитячі вишиванки, сукні. Викладач спецдисциплін з професії «Швачка. Кравець» Герук Галина Василівна розкрила історію української вишивки, розповіла, чому кожен регіон України має свій неповторний орнамент, яку інформацію люди передавали вишивкою. Цей день у ліцеї став особливо святковим і незабутнім.      

Тиждень здоров’я

11.05.2018
З 02.05-11.05.2018 р. у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проходив тиждень здоров’я, під час якого проводилися такі заходи: першість ліцею з міні-футболу серед груп юнаків; легкоатлетична спартакіада сере груп юнаків Спартакіада включала 3 види змагань: біг 100 м; стрибок у довжину з розбігу; метання м’яча малого на дальність. Кожну групу представляли три учасники змагань, один учасник брав участь тільки в одному виді змагань, зараховувався лише особистий результат, командні місця не визначалися. Так у бігу на 100 м: І місце – Лисенко Андрій, учень групи 15 (результат 13,53 с.); ІІ місце – Коломійчук Дмитро, учень групи 12 (результат 13,56 с.); ІІІ місце – Кривда Ігор, учень групи 23 (результат 13,78 с.). У стрибках в довжину з розбігу перемогу святкував учень 22 групи Яцков Павло (результат 5,04 м). Срібло завоював учень 12 групи Іванюк Іван (результат 5,02 м). Бронзовим призером став учень 23 групи Фізер Владислав (результат 4,75 м). З метань м’яча розгорнулася справжня боротьба, адже учасники, які боролися за срібло, метнули м’яч на однакову відстань — 51 м, тому була призначена четверта спроба вирішити долю другого місця. І місце посів учень групи 23 Карпенко Богдан (результат 52 м); ІІ місце виборов учень групи 15 Луценко Назар (результат 51,5 м); третє місце — учень групи 12 Шаповалов Євген (результат 51 м). З міні-футболу місця розділилися таким чином: перше місце група 12; друге місце група 15; третє місце група 13. Вітаємо переможців та бажаємо їм нових звершень і виконаних результатів.