Інноваційний проект The ПТУ

15 березня 2018 року на базі Васильківського професійного ліцею відбулася зустріч в рамках реалізації реформаторського проекту  The ПТУ.

Депутат Київської обласної ради Ольга Бабій, директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Віра Рогова, керівник проекту The ПТУ, креативний директор галереї українського дизайну Gallery 48 — Алла Кудзієва, дизайнер, власниця бренду KRASILNIKOVA Ірина Красильникова, а також директори п’яти ПТНЗ Київщини відверто обговорили ситуацію на ринку професій. На сьогоднішній день ринок виробників зіштовхнувся з великим дефіцитом кваліфікованих робітничих кадрів.

Проект The ПТУ і компанія Gallery 48 пропонують кардинально змінити ситуацію. Зміни почнуться з індустрії дизайну та моди і трьох професій, в яких найбільш гостро відчувається нестача молодих професіоналів: швачка, технолог та закрійник. Проект The ПТУ покликаний налагодити співпрацю між українськими брендами, освітніми закладами та студентами — майбутніми професіоналами галузі.

Як директор професійного ліцею, хочу сказати, що ми давно чекали цього кроку і підтримки держави, роботодавців, фінансових фондів. І ми готові до всіх інновацій, модернізацій і кардинальних змін в системі професійно-технічної освіти.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.