Ярмарок професій та день відкритих дверей у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Щороку традиційно на базі КНЗ КОР «Васильківський  професійний ліцей» Васильківський міськрайонний центр зайнятості проводить  Ярмарок професій та вакансій (для безробітних, незайнятого населення за участю роботодавців м. Василькова та Васильківського району).

У цей день відбулися зустрічі з роботодавцями, представниками Васильківського міськрайонного ЦЗ, які завітали до нас з метою моніторингу нових кадрів для подальшого їх працевлаштування. Були присутні 27 роботодавців м. Василькова та Васильківського району.

На захід завітали 425 учнів зі шкіл міста Василькова та Васильківського району.

Цього ж дня ми провели День відкритих дверей для  учнів Путрівського НВК «Гімназія–ЗОШ І-ІІІ ступенів» та учнів КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів».

У фойє ліцею  відбувалася виставка учнівських творчих  робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі.

Майстри виробничого навчання спільно з учнями намагалися здивувати присутніх цікавинками свого фаху; продемонструвати обладнання з інноваційними технологіями.

Зустріч була цікавою та пізнавальною для майбутніх випускників. На завершення гості смакували солодощами та нашою власною випічкою.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.