Участь у засіданні на тему: «Професійна підготовка учнів з ООП: реалії та перспектива»

16 березня  2018 року практичний психолог  КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей» взяла участь у засіданні «круглого столу» в рамках Дев’ятої  міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2018». Тема обговорення –«Професійна підготовка учнів з особливими освітніми потребами».

Під час діалогу представники професійно – технічних навчальних закладів Сумської, Одеської та Київської областей предаствляли свій унікальний досвід по упровадженню інклюзивного навчання.

Обговорення супроводжувалося виробленням та впровадженням нових  змістовно — тематичних програм для комфортної соціалізації учнів з особливими освітніми потребами під час навчання в ПТНЗ.

Дякуємо навчально – методичному центру професійно – технічної освіти у Сумській області за запрошення  та співпрацю.

 

 

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.