УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSКILLS UKRAINE — 2017»

30 листопада 2017 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася офіційна церемонія відкриття Другого Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine».

Конкурс «WorldSkills Ukraine» тривав з 30 листопада по 2 грудня 2017 року у Києві.

Учні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» були учасниками конкурсу і представляли професійну освіту Київщини у 2-х номінаціях: «Кулінарне мистецтво» та «Технології моди». Змагання проводилися на базі ВПУ №33 м. Київ, та Київське ВПУ технології та дизайну одягу.

Учасники змагалися у 8 компетенціях: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення.

По закінченню конкурсу учасники були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.