Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13  по 17 листопада  2017 року  в  КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»  року був проведений Тиждень  безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про  проблеми травматизму та смертності на дорогах, поліпшити дорожню безпеку, формувати навички безпечної поведінки на вулиці.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

  • практичне заняття на тему: «Як надати першу медичну допомогу» (В.В.Голота, завідувач Васильківської підстанції екстреної медичної допомоги);
  • вікторина для учнів 23 та 11 груп «Правила дорожнього руху вивчаєш – про життя власне дбаєш» (Тимощук І.В., керівник гуртка);
  • відкритий урок з учнями 32 групи «Чи знаєш ти правила дорожнього руху» (Павлов А.С., викладач автосправи);
  • практичне заняття на тему: «Пам’ятка пішохода»(Дармостук Л.С., практичний психолог).

Проведені заходи продемонстрували, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.