Незабутня подорож

08 грудня 2017 року для учнів КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» була організована чудова екскурсія до м. Києва. Цей подарунок ми отримали від нашого доброго друга, спонсора Ніколаєва Дмитрія Олександровича.

Двадцять п’ять учнів, учасників олімпіад, переможців спортивних змагань, знавців права та історії, разом зі своїми наставниками (викладачем історії і правознавства Журавковою О.О. та викладачем біології та хімії Харченко О.М.) побували у Ботанічному саду ім. М.М. Гришка м. Києва, Свято-Троїцькому Іонівському монастирі, відвідали меморіальний комплекс з історії Другої світової війни.

У монастирі всі були вражені роботами майстрів-ченців, побаченими прадавніми іконами, учні відвідали печери з мощами святих великомучеників, уважно слухали проповідь монаха.

Ботанічний сад зустрів літньою казкою. Бо на вулиці зима –  а тут буяння зелені, квітів. Величезна колекція тропічних і субтропічних видів рослин  не залишала байдужим нікого.

Низько схилили голови усі учні й дорослі у Музеї історії Другої світової війни. Ми мусимо зберегти пам’ять про тих, хто ціною власного життя  відстояв і відстоює мир на нашій землі.

Екскурсія запам’яталася всім! Щиро вдячні за прекрасні враження і незабутні спогади про побачене.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.