Місячник методичної роботи

Відповідно до плану методичної роботи ліцею на 2017/2018 н.р. та з метою спрямування роботи педагогічного колективу на вирішення єдиної методичної проблеми закладу: «Упровадження інноваційних методів навчання та виробничих технологій у навчальний процес», підвищення рівня професійної майстерності, максимальне розкриття творчого потенціалу кожного викладача, використовуючи методи компетентнісного підходу до організації навчально-виховного процесу в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено місячник методичної роботи.

Протягом місяця використовувалися різні форми методичної роботи, а саме: майстер – клас, психологічний тренінг, відкритий інтегрований урок брейн-ринг, методично-практичний семінар.

Усі заходи проведені на високому методичному рівні. Викладачі та майстри виробничого навчання, інші педагогічні працівники показали вміння застосовувати новітні технології в освіті.

Цікавими та змістовними були майстер – клас «ІКТ як інноваційна педагогічна технологія», який провела викладач інформатики та математики Панченко Л.О. Вона ознайомила педагогів із сучасними технологіями, що забезпечують створення інноваційно-інформаційного базису для кожного викладача.

Психологічний тренінг «Опанування техніки вивчення особистісних рис учнів з ООП» був проведений Дармостук Л.С., практичним психологом ліцею. Людмила Сергіївна розкрила перед учасниками тренінгу пріоритетні завдання, через які здійснюється психологічний супровід інтегрованого (інклюзивного) навчання дітей з особливими потребами.

В рамках місячника відбувся відкритий інтегрований урок брейн-ринг зі спецпредметів за професією «Швачка. Кравець», який провела викладач Герук Г.В. Учні розділилися на дві команди. Викладач уміло поєднала навчання і гру. Протягом уроку учасники відповідали на поставлені питання, самі формували відповідні завдання для суперників, працювали з кросвордами. На уроці викладачем була створена атмосфера творчого пошуку та ініціативності.

Особливу увагу заслуговує методично-практичний семінар «Інноваційні технології в організації сучасного уроку». Навчальні заняття за професіями». Панченко Л.О. розкрила тему «Інноваційні технології в розробці сучасного уроку». Викладачем було представлено розробку бінарного уроку-практикуму «Геометричні тіла в будівництві».

Трьохбратська М.С., викладач фізики та астрономії, провела тренінг “Методика розвитку критичного мислення”. Викладачі ліцею взяли участь у демонстраційному уроці, обговорили методи викладання й вчилися, як застосувати їх під час проведення навчальних занять.

У роботі підсумкового засідання місячника взяли участь усі педагогічні працівники ліцею. Голова навчально-методичної ради, директор ліцею Постоленко Л. М. відмітила педагогів, які брали активну участь у проведені заходів місячника. Поділилися своїми напрацюваннями та досвідом Дармостук Л.С., Панченко Л.О., Троьохбратська М.С., Харченко О.М., Осадча М.І., Герук Г.В.

Цікаві та змістовні презентації підготувала Постоленко Л.М. директор закладу, «8 складових української школи майбутнього від команди EdCamp Ukraine» та Практичні прийоми», «Метод «Скрайбінг»: яскраве подання навчального матеріалу».

Кращі методичні розробки викладачів будуть подані для друку в журналі «Профтехосвіта».

Директор ліцею Постоленко Л.М. підвела підсумки роботи і відмітила, що всі заходи пройшли на достатньому організаційному та методичному рівні, дали можливість педагогам поділитися з колегами своїми педагогічними надбаннями та досвідом, отримати нові знання, адже справжній педагог повинен працювати на майбутнє.

 

 

Останні новини

День вишиванки

17.05.2018
Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, ліцею, школи чи садочка. Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  Леся Воронюк. У  КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» виникла ідея відсвяткувати День вишиванки, створивши виставку старовинної вишивки під назвою «Вишитий світ української душі». До цієї події долучились викладачі, учні і працівники нашого закладу. Виставку розмістили у фойє ліцею. Замайоріли різнобарв’ям кольорів, візерунків вишивані весільні сорочки 20 років ХХ століття, жіночі сорочки 30 років, родинні рушники, весільне придане, дитячі вишиванки, сукні. Викладач спецдисциплін з професії «Швачка. Кравець» Герук Галина Василівна розкрила історію української вишивки, розповіла, чому кожен регіон України має свій неповторний орнамент, яку інформацію люди передавали вишивкою. Цей день у ліцеї став особливо святковим і незабутнім.      

Тиждень здоров’я

11.05.2018
З 02.05-11.05.2018 р. у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проходив тиждень здоров’я, під час якого проводилися такі заходи: першість ліцею з міні-футболу серед груп юнаків; легкоатлетична спартакіада сере груп юнаків Спартакіада включала 3 види змагань: біг 100 м; стрибок у довжину з розбігу; метання м’яча малого на дальність. Кожну групу представляли три учасники змагань, один учасник брав участь тільки в одному виді змагань, зараховувався лише особистий результат, командні місця не визначалися. Так у бігу на 100 м: І місце – Лисенко Андрій, учень групи 15 (результат 13,53 с.); ІІ місце – Коломійчук Дмитро, учень групи 12 (результат 13,56 с.); ІІІ місце – Кривда Ігор, учень групи 23 (результат 13,78 с.). У стрибках в довжину з розбігу перемогу святкував учень 22 групи Яцков Павло (результат 5,04 м). Срібло завоював учень 12 групи Іванюк Іван (результат 5,02 м). Бронзовим призером став учень 23 групи Фізер Владислав (результат 4,75 м). З метань м’яча розгорнулася справжня боротьба, адже учасники, які боролися за срібло, метнули м’яч на однакову відстань — 51 м, тому була призначена четверта спроба вирішити долю другого місця. І місце посів учень групи 23 Карпенко Богдан (результат 52 м); ІІ місце виборов учень групи 15 Луценко Назар (результат 51,5 м); третє місце — учень групи 12 Шаповалов Євген (результат 51 м). З міні-футболу місця розділилися таким чином: перше місце група 12; друге місце група 15; третє місце група 13. Вітаємо переможців та бажаємо їм нових звершень і виконаних результатів.