Міжнародний день відмови від куріння

17 листопада 2017 року в фойє КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено захід присвячений Міжнародному Дню відмови від паління. День відмови від паління, що відзначається щорічно в третій четвер листопада, був встановлений Американським онкологічним товариством (AmericanCancerSociety) в 1977 році.

Учні – лідери залучали всіх присутніх до проведення анонімного опитування на тему: «Що ми знаємо про шкідливість паління». За результатами анкетування 53% учнів володіють достатнім рівнем інформації про шкідливий вплив паління. Протягом дня на великому екрані демонстрували тематичні фільми та розповсюджували листівки з цікавою та приголомшливою інформацією про паління, а також, в рамках Міжнародного дня відмови від паління, в стінах ліцею відбулась лекція-дискусія «Електронні сигарети і кальян: міфи та реальність». Спікером якої був Сергій Олександрович Мухін, лікар – нарколог Васильківської центральної районної лікарні.

Мета заходу – сприяти зниженню поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння, профілактика тютюнопаління та інформування учнів про згубний  вплив тютюну на здоров’я.

Під час заходу лікар звернув увагу учнів не лише на медичні, а й на соціальні, економічні аспекти негативного впливу тютюну на життя людини, особливо молоді.

Дихайте вільно та будьте здорові!

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.