«За честь, за славу, за народ!»

 

6 грудня, в Україні відзначають День Збройних Сил. Саме цього дня 1991 року було ухвалено Закон «Про Збройні Сили України». Насамперед це свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності української держави.

5 грудня 2017 року, напередодні свята Дня Збройних Сил України, в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено концертну програму, на яку було запрошено воїна АТО, Гвардія старшого лейтенанта Сябренка Анатолія Михайловича.

Тут лунали щирі слова привітань, звучали пісні і вірші. Під час заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих наших побратимів. У кожному виступі учнів відчувалася глибока шана і щира подяка воїнам, які зараз своїм життям виборюють незалежність нашої країни, її мир та спокій.

Мета заходу – ознайомити учнів із історією створення Збройних Сил України, прищеплювати любов до Батьківщини та бажання стати до лав її захисників. Адже патріотичне виховання є одним із найважливіших завдань нашої освіти.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.