ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПТО БУДІВЕЛЬНОГО НАПРЯМКУ

04 квітня 2018 року на базі КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників закладів ПТО будівельного напрямку на тему: «Напрямки реалізації інноваційних ресурсозберігаючих технологій у будівництві».

На засіданні обговорювалися актуальні проблеми технологій сучасного будівництва та підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів.

Роботу методичного об’єднання розпочала директор КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Постоленко Л.М., яка презентувала присутнім професійний заклад. Людмила Миколаївна наголосила, що «Васильківський професійний ліцей» намагається іти в ногу з часом. До викладачів і учнів ліцею сьогодні висуваються особливо високі вимоги. Цього вимагає сьогодення, адже виробничі професії є нині основою для зростання економічного розвитку держави.

У роботі методоб’єднання взяла участь Кулалаєва Н.В., завідувач лабораторії технологій професійного навчання Інституту ПТО НАПН України, к.х.н., доцент, яка презентувала проектні технології у професійному навчанні майбутніх кваліфікованих робітників будівельного профілю.      Неділя Л.Н., голова обласного методичного об’єднання педпрацівників будівельного напрямку, розкрила проблему розвитку стійкого інтересу учнів до оволодіння професією. Із застосуванням нанотехнологій, як стратегічного напрямку інновацій у будівництві, познайомила присутніх Семенюта С.І., викладач ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей». Викладач спецдисциплін КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Савчук О.С. розкрила тему про оновлення змісту спеціальних предметів та виробничого навчання інноваційними ресурсами. Викладач математики цього закладу Панченко Л.О. познайомила педагогів із особливостями проведення бінарного уроку «Геометричні тіла в будівництві». Майстер виробничого навчання КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Руденко В.П., креативно провів для усіх учасників методоб’єднання майстер-клас з нанесення на поверхню венеціанської штукатурки.

Усі учасники методоб’єднання ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, з організацією роботи кабінету охорони праці та безпеки життєдіяльності КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей», яким завідує викладач охорони праці Качкарда М.П.

Засідання пройшло на високому методичному рівні, учасники повернулися у свої заклади, збагачені новими знаннями та професійними навиками.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.