Діагностування навчальної мотивації

У рамках реалізації проекту «Розвиток стійкого інтересу учнів до професії» з метою визначення актуальних домінуючих мотивів навчання та суб’єктивної оцінки їх значущості серед учнів I-II курсів 15.01.2018 року у Васильківському професійному ліцеї було проведено психологом ліцею Дармостук Л.С. психологічне діагностування навчальної мотивації за методикою (Н.Ц. Бадмаєвої). Дана методика сприяє дослідженню значущості мотивів, розкриває рівень мотивації учня. Вона диференційована на безліч різних типів. Виявляє мотивації, тобто той механізм, який є домінуючим в його навчальній діяльності. Ці типи представлені шкалами опитувальника.

Дослідження показали, що в ієрархії навчальних мотивів у більшості учнів першого курсу ліцею домінують переважно комунікативні мотиви та мотиви престижу. На основі діагностичних результатів були сплановані заходи щодо мотивації учнів на успішність їхнього професійного фаху.

 

 

 

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.