ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16 листопада 2017 року  в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, у якій ідеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності.

Традиційним стало відзначення цього дня і в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Протягом дня були проведенні різноманітні тематичні заходи:

  • створення тематичного куточку у фойє ліцею «Толерантність-потреба сьогодення»;
  • розповсюдження смайликів «Будьмо толерантними»;
  • проведення учнями – лідерами анкетування «Наскільки ви толерантні»;
  • оформлення колективного проекту  «Дерево толерантності»;
  • реалізація тренінгового заняття «Толерантність у нашому житті». Заняття сприяло  формування в учнів рис людяності, поглиблення знань про толерантність і його важливості у житті людини.

Проведені заходи дали можливість підліткам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Цей день пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.