День Гідності та Свободи України

21 листопада 2017 року  КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» з усією Україною відзначали День Гідності та Свободи України.

Відзначення цієї дати розпочалося покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні членами учнівського самоврядування. Класні керівники провели виховні години «Україна гідна свободи». У бібліотеці організовано тематичну виставку літератури.

Для учнів представники учнівського врядуванням підготували  та провели  тематичну лінійку до четвертої річниці Революції Гідності і Свободи «Україна гідна свободи», в ході якої згадувалося історичне минуле України, героїчні сторінки сьогодення нашої держави, хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні та спільно з учнями прочитано молитву за Україну.

Організатори заходу своїми діями  намагалися докласти часточку до збереження миру і єдності в нашій Батьківщині. Адже ми  не маємо права забути принесену героями добровільну жертву в ім’я України. Сьогодні Україна  в скорботі і з великою вдячністю згадує героїв Небесної Сотні.  Їхній  подвиг – це ціна  свободи нашого народу.

Усі ми сподіваємося, що найзаповітніше бажання українців сьогодні – жити під мирним небом України – здійсниться обов’язково.

 

 

 

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.