Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку в грудні український народ вшановує пам’ять про героїчний подвиг людей, які, ризикуючи власним життям, приборкували аварію на Чорнобильській АЕС.

14 грудня 2017 р. у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулися ряд заходів, пов’язаних із чорнобильською трагедією:

  • Тематична виставка літератури «Сторінками чорнобильської трагедії»;
  • Бесіди, години пам’яті «Трагедія одна на всіх – страшна й потворна»;
  • Покладання квітів до пам’ятника героям – чорнобильцям;
  • Перегляд та обговорення документальних фільмів;
  • Урок — пам’яті, присвячений героям – чорнобильцям.

У ході проведених заходів учні разом із вчителями ще раз згадали ті страшні події 1986 року. У підібраному відеоматеріалі діти переглянули трагічні моменти, наслідки яких ми відчуваємо і переживаємо до сьогодні. Україна та український народ завжди повинна пам’ятати своїх героїв.

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.