Всеукраїнський тиждень права

 

З 04 по 08 грудня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» успішно пройшов тиждень права.

У рамках тижня були проведені цікаві, змістовні заходи:

  • тренінгові заняття «Діти мають захищати свої права»;
  • відкритий урок-дискусія на тему «Правопорушення»;
  • правознавчий конкурс з використанням ІТ технологій «Юний правознавець»;
  • правовий брейн-ринг «Кращі знавці правознавства».

Викладач історії та правознавства Журавкова О.О. ознайомила підлітків   з основними положеннями Конвенції  прав дитини, розкрила зміст, склад, ознаки, правопорушення, використовуючи методику «Нитки», наочно продемонструвала соціальні та емоційні зв’язки, що забезпечують необхідні умови для життя і розвитку дитини.

Протягом тижня учні поглибили знання про права людини, розвивали власне практичне мислення, переконалися у важливості моделювання  власної поведінки відповідно норм права.

 

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.