Випускний вечір 32 групи

У нашому житті чимало свят. Одні бувають щороку, інші, наприклад – ювілеї, трапляються рідше, але серед усіх свят є одне особливе – Випускний вечір. Це свято збирає разом ліцеїстів, викладачів, батьків. Головними винуватцями святкового дійства, яке відбулось 30 березня 2018 року у Васильківському професійному ліцеї  звичайно, були наші випускники. Нашим хлопцям  вручили атестати про повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника за спеціальністю «Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів категорії «В».

Із завершенням навчання та здобуттям професії випускників ліцею привітала директор ліцею Л.М. Постоленко  «Саме випускники – це майбутнє, яке невдовзі формуватиме нове обличчя нашої країни. Тож  нехай ваш життєвий шлях не буде  тернистим і щоб у вашому житті траплялися лише хороші люди».

Швидкоплинний час… Ми перегорнули ще одну яскраву сторінку життя ліцею, з того моменту, як ще одні наші учні стали випускниками.

Вітаємо випускників з цим довгоочікуваним святом! Свято закінчилося, але насправді, все тільки починається…

 

 

Останні новини

День відкритих дверей

20.04.2018
20 квітня 2018 року школярі Погребівського опорного навчального закладу, Яцківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст», Марянівської «ЗОШ І-ІІІ ст» взяли участь у проведені Дня відкритих дверей Васильківського професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання. Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли учням краще зрозуміти особливості професій. Якість кулінарних виробів можна було оцінити не тільки візуально, але і відчути на смак, скуштувавши вироби, якими щедро пригощали господарі. У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності та високому рівні підготовки випускників Васильківського професійного ліцею, в черговий раз задуматись над необхідністю усвідомленого вибору професії.